CVJETIĆI – TRADICIONALNI SUDIONICI BICIKLISTIČKOG FESTIVALA

8. lipnja središnjem gradskom trgu u Koprivnici održan je Dan bicikala i biciklizma grada Koprivnice, a sve u sklopu 13. Festivala biciklističke rekreacije. Organizator događaj je Old timer klub Biciklin, a pokrovitelj manifestacije Grad Koprivnica.

Smiješkiće, te ostalu djecu iz koprivničkih vrtića, u vožnji su podržali gradonačelnik Mišel Jakšić, zamjenica gradonačelnika Melita Samoborec kao i naši roditelji.

Djeca skupine “Cvjetići” i ovog su puta pokazali svoje biciklističke vještine i spretnost kroz vožnju biciklističkim poligonom i to sva djeca skupine bez pomoćnih kotača. Čestitamo im na tome u zahvaljujemo roditeljima na suradnji.

U organizaciji događaja pomogli su i članovi Udruge invalida Koprivničko-križevačke županije te predstavnici Auto kluba Koprivnica.