JOZO BOZO PONOVO U SMIJEŠKU “DIŽE” SVOJU PUBLIKU NA NOGE

Djeca skupina “Pčelice”, “Bubamare” i “Cvjetići” s velikim uzbuđenjem iščekivala su dolazak svog najdražeg mađioničara ali i prijatelja vrtića, JOZU BOZU. Jozo Bozo (Josip Alajbeg) poznati je i priznati hrvatski mađioničar, iluzionist čiji je rad i djelovanje usmjereno suvremenim potrebama i očekivanjima vrtića i škola kao i djeteta novog doba. Poznat i izvan granica domovine, Jozo Bozo je svojim talentom, vještinama, intuicijom, maštom, smislom za humor ali i odličnim poznavanjem djetetovih potreba, i ovaj put dirnuo djecu u srž, provocirao njihovu maštu i znatiželju i izazivao velike količine smijeha, uzbuđenja i oduševljenja.

U predstavi “Fantastičan dan”, fantastičnim je trikovima i neposrednim uključivanjem djece asistenata u njihovo izvođenje, omogućio djeci ne samo nezaboravan doživljaj nego ih je potaknuo i podsjetio koliko je važno, potrebno i lijepo činiti dobra djela i kako u tome uspjeti.

DSCN5807 DSCN5732 DSCN5757 DSCN5790